Skip to main content

poem from Primitive pianos via google translate

Gluttons

Bu 03,28 ikinci günü ve benim buzdolabı Pınar Doğal Yoğurt doludur. Benim pencere dışında ışıkları bir pus olduğunu. Ben REAL alışveriş merkezi daha kötüyüm. Dualar hava taçlandırdı. Ben tercüme istiridye oldu. Burası dünyanın fındık yapılmış olmasıdır. Ben bir Roma hamamı kalıntıları bekliyorum. Ben Augustus tapınağı bekliyorum. Ben Secure Confident Geleceğe Anıt bekliyorum! Herkes sert yüzünde görünüyor ama mouthholes yumuşak.

O 06,42 olduğunu. Ben bir saat uyuyorsun. 15 dk uyanıyorum suçsa kadar. Hayatımın bir geceydi. Ya da parçaları. Kar ve microbrews, ping pong bira, otel odalarında erotik gece. Kağıt yolları ve yüzme havuzları. Küçük çocuk ve büyük çocuk. pencere, terli pantolon ve küflü peynir karşı Dusty eller. komodinin üzerinde Hands. Koşu ve koşma yuvarlak izler. İsa tavanda. kamyon geçmesini Angel ışık. Mormon misyonerler dan Tootsie yuvarlanıyor. Las Vegas göl ve roket gemi.

O 09.00 olduğunu. Ve benim tabanı Ankara sicks kırmızı kil yağmur yağdı vardır. Eski kapıda taşları kızdırma. Bu devam eden bir göçebe şiir olduğunu. Ben doğu kampüs kafeteryada Seftali Nektari içiyorum. karanlık uluyor benim ikiz aramak bu bahçesinde. Temizleyiciler çevremdeki temizleyin. Ne zaman uyanık ne cildinize yapışır? Kim bu keenings renkler? Eski satıldı. Bu soğuk rüzgarda duyular itlaf ben yiyip bitiren hissettim. Hamd dönen derviş. boş bir tabakta yaprakları ecstasy. Olmayan otel erotics uyandırarak. Corona kliniği bulunmaktadır. Ben% 90 obur özgürüm.

Comments

Popular posts from this blog

poets reading poets

There are on A now: Andrews, Antin, Apollinaire, Ashbery


A project from the Atlanta Poetry Group. Check it:

http://atlantapoetsgroup.blogspot.co.uk/

The Poetry of Tao Lin

Another Ireland by Robert Archambeau

This review really hit it for me. I recently read Maurice Scully's _Livelihood_ and Geofrey Squires _Untitled and Other Poems_ is on deck (I love that baseball term. It is baseball, right?)

I think this is from The Nortre Dame review, but I found it via goofle (I mean google).


Another Ireland: Part Two
Maurice Scully, The Basic Colours. Durham, UK: Pig Press, 1994.
Geoffrey Squires, Landscapes and Silences. Dublin: New Writers' Press, 1996.
Catherine Walsh, Idir Eatortha and Making Tents. London: Invisible Books, 1996.

By Robert Archambeau

I began the first half of this article (Notre Dame Review #4) by mentioning some of the limits to the legendary hospitality Ireland has shown to its poets. If you arrive in Ireland from any point of departure outside of Eastern Europe, you will indeed find a public far more willing than the one you left behind to grant poets the recognition all but the most ascetic secretly crave. However, this hospitality has never extended to Irish poets w…